1* hvězdičkové hotely v Kilmore Quay

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kilmore Quay. Najděte si jeden z hotelů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Kilmore Quay, kde najdeme města Wellingtonbridge, Rosslare, Wexford, Carrigbyrne a Duncannon.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Coast Kilmore Quay Boutique Hotel 

Foto: Coast Kilmore Quay Boutique Hotel
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
85 %

Offering free WiFi, Coast Kilmore Quay Boutique Hotel is located in Kilmore Quay. The property features a bar, as well as a restaurant serving International cuisine. The hotel has newspapers and a fax machine and photocopier that guests can use.

Hotely v okolí Kilmore Quay

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Kilmore Quay jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Kilmore Quay. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Kilmore Quay.


2. Coast Rosslare Strand 

Foto: Coast Rosslare Strand
Lokalita: Wexford
Vzdálenost: 11.7 km
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
86 %

Located in Wexford and within 15 km of Westgate Heritage Tower, Coast Rosslare Strand features a garden, non-smoking rooms, and free WiFi. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: